İleri Havacılık Çözümleri

Alti Dynamics şirketi, ODTU Teknokent kompleksine kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Şirketin ana faaliyetleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarındaki müşterileri için ticari ve askeri kompozit parça ve takımların tasarımı, üretimi, optimizasyonu ve bu ürünlerin entegrasyonudur. Buna ek olarak; bakım, onarım ve garanti süresi boyunca ve sonrasında yedek parça desteği sunmaktadır.

Şirketimiz ayrıca insansız araçların (hava-deniz-kara) tasarımı,üretimi,bakım – onarımı ile ilgili çalışmakta ve bu sistemlere yedek parça sağlamaktadır.

Altidynamics sahip olduğu kalifiye işgücü ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda test düzeneklerinin tasarımını ve üretimini gerçekleştirmektedir. Müşterilerinin isteklerini karşılayabilmek için şirketimiz yurt içi ve yurtdışı ortakları ile beraber hizmet vermektedir. .

about11
about22

Hedefimiz

Sürekli değişmekte ve gelişmekte olan havacılık ve savunma sektöründe bu gelişmeleri sürekli takip etmek, mümkün olan en kısa sürede uygulamak ve bünyemizdeki tasarım ve geliştirme çalışmaları ile kimi açılardan bir öncü haline gelebilmek en önemli hedefimizdir.

Çalıştığımız müşterilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını ve problemlerini eksiksiz bir şekilde anlamak ve çözüme müşterimizle ortak bir şekilde çalışarak ulaşmak şirketimizin temel politikalarından birisidir. Bu ortak çözümleri ürünlerin tasarımlarına en doğru şekilde yansıtmak ve istenen kıstaslara sahip en ekonomik ve kaliteli parçayı üreterek müşterilerimizin memnuniyetini artırmak şirketimizin önem verdiği bir değer hedeftir.

Bu süreçte şirketimiz, müşterilerimize ürünlerimizin özelliklerini, kullanım şekillerini en doğru şekilde aktararak projelerinden daha yüksek verim almalarını ve daha iyi bir kullanıcı tecrübesi yaşamalarını amaçlamaktadır.

MİSYON

Temel prensibi sürekli gelişmek ve ilerlemek olan bir şirket olarak, yeni teknolojileri hızla benimseyip ürünlerimizin güvenilirliğini ve kalitesini devamlı artırmak ve bu sayede havacılık ve savunma sanayiinde sektörün önde gelen isimlerinden biri haline gelmek.

VİZYON

Havacılık ve savunma sanayii pazarındaki ihtiyaçları hızlı ve eksiksiz bir şekilde karşılamak ve koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sunabilmek için; kalite, ürün ve performans açısından sürekli iyileştirmeler yaparak daima gelişip büyüyen, kalifiye bir şirket olabilmek.